Życie firmy

O nas

Jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani !

Realizacja tak dużej inwestycji jak rozbudowa naszej siedziby to spore wyzwanie. Wymagała od nas gruntownego rozplanowania i przebudowy wszystkich obiektów składających się na całość naszej firmy: hal produkcyjnych i magazynowych oraz części biurowej. Zaangażowanie  wszystkich naszych pracowników jest imponujące. Inwestują oni swój czas i wysiłek, wnoszą mnóstwo pozytywnej energii i motywacji, co przekłada się na ostateczny efekt.

 

Śmiało możemy powiedzieć, że sercem naszej firmy jest hala produkcyjna. Nieustany rozwój odpowiadający rosnącym potrzebom rynku zaowocował powstaniem nowej hali, która została połączona ze starą częścią. Łączna powierzchnia produkcyjna pod dachem wynosi teraz 17 tys. m2.

 

Wdrożyliśmy nowoczesne technologie dzięki czemu zwiększyliśmy naszą moc produkcyjną. Wyspecjalizowana kadra i nowoczesne maszyny, pozwalają nam realizować najbardziej wymagające projekty budowlane. Efektem naszej pracy są kolejne ciekawe realizacje z bezpiecznym szkłem budowlanym, spełniającym najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

 

Rozbudowa naszego zakładu to część długofalowej strategii rozwoju. Za rok zamierzamy być jeszcze lepsi !

 

rozbudowa_firmy
# Tagi: , ,