Brygadzista Magazynu

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice 2024-03-13 Udostępnij
Opis stanowiska:

Brygadzista Magazynu jest odpowiedzialny za planowanie oraz nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych oraz za prowadzenie dokumentacji magazynowej. Odpowiada za prowadzenie załadunków i rozładunków zgodnie z zamówieniami.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad czynnościami związanymi z załadunkiem transportu
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z operacjami magazynowymi
  • Realizacja planu z optymalnym wykorzystaniem zasobów
  • Dbałość o zapewnienie ciągłości pracy magazynu
  • Optymalizacja procesów magazynowych
  • Uczestnictwo w przeprowadzanych inwentaryzacjach
  • Rejestracja odpadów produkcyjnych – stłuczka
  • Odpowiedzialność za segregowanie odpadów w obszarze produkcji
  • Wsparcie działu jakości w kwestii rozpatrywania reklamacji
  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących magazynu

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku logistycznym
  • Min. 2 lata pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Terminowość i skrupulatność
  • Samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy