Brygadzista produkcji

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Śliwice 2024-03-06 Udostępnij
Opis stanowiska:

Brygadzista Produkcji jest odpowiedzialny za realizację planu produkcyjnego przypisanego do zarządzanego obszaru na zmianie.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników na wyznaczonym wydziale w celu zapewnienia ciągłości produkcji zgodnie z zasadami Lean Manufacturing
  • Realizacja planu produkcyjnego z optymalnym wykorzystaniem zasobów
  • Kontrola przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości, BHP oraz wymagań klienta
  • Kontrola produktu pod względem zgodności z zamówieniem
  • Raportowanie realizacji zadań i poziom KPI
  • Nadzór nad wykonywaniem wyrobów, zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz normami jakościowymi
  • Harmonogramowanie pracy zespołów, koordynowanie ewidencji czasu pracy pracowników
  • Nadzorowanie rzetelności, poprawności  i terminowości wykonywania przez pracowników podległego obszaru ich zadań i obowiązków oraz dyscypliny pracy
  • Udzielanie wskazówek i wyjaśnień pracownikom w zakresie realizowanych zadań
  • Ocenianie, rozwijanie i motywowanie pracowników, celem zapewnienia wymaganego poziomu kompetencji pracowników

Poszukiwane kompetencje:

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość zasad zarządzania produkcją opartych na Lean Manufacturing oraz zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Praca w podstawowym systemie czasu pracy – dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna
    Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Zniżki na produkty firmy
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy