Bezbarwne

O nas

Szkło satynowane to szkło matowe, półprzezierne, powstałe w wyniku procesu trawienia kwasem jego powierzchni. Szkło traci swoją przezierność oraz uzyskuje się efekt rozproszenia światła, a jego powierzchnia jest równomierna i delikatna w dotyku.

Szkło satynowane posiada wiele wersji dekoracyjnych, jest produkowane zarówno na szkle float, barwionym w masie, szkle ekstra białym, jak i różnych wzorach dekoracyjnych.

Szkło pozwala uzyskać efekt prywatności, znajduje więc szerokie zastosowanie w  wyposażaniu wnętrz oraz w elementach dekoracyjnych.

Producenci: Dostępne grubości: 4 - 12 mm Bezbarwne

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
5 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250
6 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
8 mm
  • 2250x1605
  • 2550x1605
  • 3210x2250
  • 3210x2550
10 mm
  • 3210x2250
  • 3210x2550
12 mm
  • 3210x2250
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Kierownik Sprzedaży Tel. kom: 510 227 265 krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 694 728 379 mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 693 656 562 dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 606 324 064 ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 789 127 785 hanna.kozuch@wutkowski.com.pl
Szymon Dąbrowski
Szymon Dąbrowski
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel: 501 099 058 szymon.dabrowski@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. jakości i reklamacji zamówien hurtowych Tel. kom: 784 656 983 karina.reszka@wutkowski.com.pl
Wiktoria Walter
Wiktoria Walter
Fakturzystka Tel. kom: 694 732 092 wiktoria.walter@wutkowski.com.pl