Mirastar

O nas

Wysokiej jakości szkło pokryte lustrzaną powłoką z czystego chromu. Szkło Mirastar oferuje niezwykły efekt lustra, którego wygląd uzależniony jest od warunków oświetleniowych. W zależności od nich szkło zachowuje się jak lustro lub jest zupełnie przezroczyste i przepuszcza światło.

Szkło nie koroduje, jest niewrażliwe na działanie pary wodnej i agresywnych środków czystości. Produkt może być poddany obróbce, również hartowaniu i laminowaniu.

Mirastar ma szeroki wachlarz zastosowań, zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach np. parawany i kabiny prysznicowe, elementy mebli i drzwi, panele ścienne, lustra dekoracyjne, ścianki działowe a nawet fasady.

Producenci: Saint-Gobain Building Glass Polska (Mirastar) Dostępne grubości: 4 - 8 mm Mirastar

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2000x1605
  • 2250x1605
  • 3210x2000
  • 3210x2250
6 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250
8 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl