Hurtownia - Folia do laminowania

O nas
Zobacz kategorie

Brak wyników wyszukiwania

Dział realizacji zamówień hurtowych

Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Kierownik sprzedaży Tel. kom: 510 227 265 krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 694 728 379 mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży Tel. kom: 693 656 562 dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Starszy specjalista ds. zaopatrzenia i obsługi kluczowych klientów Tel. kom: 606 324 064 ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Szymon Dąbrowski
Szymon Dąbrowski
Ekspert ds. sprzedaży Tel: 501 099 058 szymon.dabrowski@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Specjalista ds. obsługi klienta Tel. kom: 789 127 785 hanna.kozuch@wutkowski.com.pl
Weronika Walter
Weronika Walter
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel: 504 652 527 weronika.walter@wutkowski.com.pl
Magdalena Narloch
Magdalena Narloch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży Tel. kom: 453 683 240 magdalena.narloch@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Starszy specjalista ds. zaopatrzenia i jakości Tel. kom: 784 656 983 karina.reszka@wutkowski.com.pl