Dźwiękoizolacyjne

O nas

Szkło laminowane tzw. VSG zalicza się do rodziny szkieł bezpiecznych. Składa się ono z dwóch lub więcej tafli połączonych ze sobą za pomocą jednej lub wielu specjalistycznych folii  PVB. Zespalanie elementów odbywa się w tzw. procesie laminacji w warunkach próżniowych pod wpływem wysokiej temperatury. W zależności od zestawu oraz liczby i grubości poszczególnych tafli szkła oraz folii, uzyskuje się szkło laminowane w różnych wariantach. Pozwalają one zaspokoić potrzeby w zakresie ochrony na różnych poziomach. Swoje właściwości zawdzięcza specjalnej produkcji, polegającej na sklejeniu warstw wytrzymałym laminatem PVB. 

Szkło Pilkington Optiphon to bezpieczne laminowane szkło dźwiękochłonne, które pozwala połączyć wysokie parametry izolacyjności dźwiękowej z wymogami bezpieczeństwa.  Ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ochrona przed hałasem powodowanym przez np. ruch uliczny, kolejowy i powietrzny lub zakłady przemysłowe, lokale rozrywkowe itp.

 

Udostępniamy do sprzedaży jedynie tafle laminowane spełniające odpowiednie wytyczne dotyczące ich produkcji oraz normy dotyczące ich parametrów. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane szyby sprawdzą się w wielu różnych branżach i będą bezpieczne w odpowiedniej obróbce.

Producenci: PILKINGTON Polska Sp. z o.o. (Optiphon) Dostępne grubości: 55.2 - 66.2 Dźwiękoizolacyjne

Dostępne wymiary:

55.2
  • 3210x2550
66.2
  • 3210x2550

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl