Dark Blue

O nas

Float barwiony w masie to szkło, które powstało przez dodanie odpowiednich składników powodujących zabarwienie masy szklanej w procesie jego produkcji. Intensywność jego barwy zależy od grubości tafli. Dzięki zabarwieniu szkło uzyskuje dodatkowe walory estetyczne oraz właściwości przeciwsłoneczne.

Producenci: AGC Glass Europe (Planibel Dark Blue) Dostępne grubości: 4 - 6 mm Dark Blue

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2250x1605
6 mm
  • 2250x1605
  • 3210x2250

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl