Midnight 152

O nas

Planilaque Color-IT uzyskuje swój kolor za pomocą nakładanej na tylną powierzchnię szkła powłoki wysokoodpornego lakieru, który następnie utwardzany jest w warunkach wysokiej temperatury. Połysk uwydatnia kolor szkła, co umożliwia szeroki wachlarz zastosowań tego produktu.

Wykorzystywane jest do wystroju wnętrz, gdzie kolor podkreśla walory pomieszczenia. Polecany jest  również jako dodatek do mebli, drzwi lub jako panele ścienne. Nowością jest zastosowanie tego szkła jako tablica suchościeralna. Skład lakieru nakładanego na szkło pozwala na jego zastosowanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie i łazienki.

Producenci: Saint-Gobain Building Glass Polska Dostępne grubości: 4 mm Midnight 152

Dostępne wymiary:

4 mm
  • 2550x1605

Dział realizacji zamówień hurtowych

Mariusz  Domachowski
Mariusz Domachowski
Ekspert ds. sprzedaży mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl
Dorota   Gierszewska
Dorota Gierszewska
Ekspert ds. sprzedaży dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl
Krzysztof  Szymczyk
Krzysztof Szymczyk
Starszy specjalista ds. sprzedaży krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl
Ilona   Stosik
Ilona Stosik
Specjalista ds. sprzedaży ilona.stosik@wutkowski.com.pl
Karina Reszka
Karina Reszka
Specjalista ds. sprzedaży karina.reszka@wutkowski.com.pl
Katarzyna Nawrocka
Katarzyna Nawrocka
Młodszy specjalista ds. sprzedaży katarzyna.nawrocka@wutkowski.com.pl
Sabina Wolter
Sabina Wolter
Kierownik ds. jakości zamówień hurtowych sabina.wolter@wutkowski.com.pl
Hanna Kożuch
Hanna Kożuch
Młodszy specjalista ds. sprzedaży hanna.kozuch@wutkowski.com.pl